+420 461 618 580

Vodní gril VOGR - zahradní gril s vodní lázní

Skvělé a zdravé grilování
s vodním grilem

Vyzkoušejte chuť pokrmů připravených na grilu s vodní lázní. Grilujte zdravě!

Objednat

gril vogr

Vodní gril VOGR

Vodní gril má unikátní vlastnosti díky vodní lázni. Ta zabraňuje přepalování tuků a vzniku karcinogenních látek.

Více ...

zpusoby grilovani

Způsoby grilování

K základním způsobům grilování - na dřevěném uhlí, na plynovém nebo elektrickém grilu - se nyní přidává grilování na vodní lázni.

Více ...

postup grilovani

Postup grilování

Grilování s vodním grilem je jednoduché. S kvalitním dřevem to jde nejlépe.

Více ...

recepty grilovani

Recepty

Chuť pokrmů připravených na vodním grilu je jedinečná. Základem jsou kvalitní suroviny.

Více ...

Vodní gril VOGR - zdravé grilování

Vodní gril s vodní lázní VOGR je určen pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro svoje zdraví a přesto se nevzdat potěšení z grilování.

Plášť a poklice grilu jsou vyrobeny z potravinářského nerezového plechu, grilovací mřížka je galvanicky upravená, ohniště je vyrobené ze silného černého plechu a nádoba na vodu je smaltovaná. Výrobek splňuje potřebné hygienické normy Zdravotního ústavu.

Parametry vodního grilu

Gril lze doplnit o další grilovací rošt, který umožní grilovat více pokrmů najednou při stejné spotřebě palivového dřeva. Protože ve vodním grilu nedochází k mísení vůní, lze díky nástavci grilovat zeleninu i maso současně. Odkládací mřížky slouží ke komfortnější práci během grilování. Mřížky lze lehce demontovat a maximální rovnoměrné zatížení pro obě mřížky dohromady je 4 kg.

Čím se topí pod vodním grilem

Ve vodním grilu se topí výhradně dřevem, a to pokud možno listnatým. Jehličnaté dřevo obsahuje pryskyřici, která mění chuť potravin a navíc způsobuje nežádoucí kouř. Plášť grilu lze jednoduše pomocí bajonetových zámků demontovat od ohniště a pohodlně uklidit popel. Stejně tak důmyslně je řešeno uchycení nádoby s vodou. Nádoba je umístěna nad ohništěm, protože jinak by manipulace byla kvůli teplotě vody složitá a za normálních okolností bychom museli počkat až gril vychladne. U grilu VOGR je nádoba na vodu vybavena nosičem, díky kterému ji pohodlně, ale hlavně bezpečně vyndáte.

Údržba grilu není nijak složitá. K čistění můžete použít běžně dostupné čistící prostředky, které jsou určeny k čištění kovu.

Copyright © 2013 Limes s.r.o. Všechna práva vyhrazena.